Earth
od 12€/hod.
part-time/full-time

Rýchla IT podpora 

Ak debuguješ ako kráľ, nerobí Ti problém analyzovať systémové logy ani pohrabať sa v kóde a otestovať rôzne scenáre použitia, vítame Ťa! 

it-support-gif

Budeš mať na starosti riešenie nahlásených technických problémov. Možno to už poznáš, niektoré tickety vyriešiš bez zaváhania, pretože klient si ešte nedal rannú kávu a zabudol, na čo slúžia niektoré tlačidlá. Niektoré však dajú naozaj zabrať. Rôzne optimalizačné problémy a nesprávne definované konfigy.

Očakávame od Teba

  • Dobré komunikačné zručnosti, slušná komunikácia a ústretovosť voči klientovi je to, na čom si zakladáme. Patrí do základnej výbavy každého člena tímu.
  • Komunikovať budeš prostredníctvom systému Jira, emailu, výnimočne telefonicky. S kolegami sa spojíš osobne alebo cez Slack.
  • Si zorietovaný v Linuxe. Bez základnej znalosti operačného systému Linux a práce s jeho konzolou sa ďaleko nepohneš.
  • Znalosť PHP, MariaDB, Redis. Toto je náš "stack". Ak sa objaví chybička, vinníka bude treba hľadať (nielen) v tejto trojici. Osvojíš si know-how nášho vlastného frameworku a ecommerce systému. Využívame aj Laravel a VueJs, ak Ti nie sú cudzie, máš bonusové body. 
  • Flexibilitu, dobrú náladu a tímového ducha. A nemusíš sa obávať, nenecháme Ťa v štichu, práve naopak.

it-support-fire

PS: Máme radi "out of the box thinking". Keďže Ty, ako nový člen budeš vidieť všetky nedostatky ako na podnose, veríme, že prinesieš nápady na zlepšenia a nebudeš sa báť ich aj realizovať. 

Máš pocit, že korporát nie je pre Teba a chceš naozaj nakopnúť svoju kariéru? U nás Tvoje nápady zavážia. Momentálne pracujeme z domu. Zatiaľ sa na Teba tešíme na Slack-u a Google Meet-e.

Anna Mirossayová

Marek Otruba

Matúš Mirossay

Napíš nám